Czym jest Black Week?

Koniec roku jest standardowym czasem naprawdę sporych wyprzedaży. Jedno z wydarzeń najważniejszych to Black Friday. Obecnie Black Friday zamienia się w Black Week. Jest to zatem okrągły tydzień prawdziwych okazji.

Koniec listopada to spora szansa na okazjonalne zakupy

Osoby, które planują większe zakupy, powinny zdecydować się na ich zaplanowanie właśnie z końcem listopada. Wówczas właśnie mamy do czynienia z obniżkami cen w sklepach. Nagromadzenie szczególne przypada właśnie na koniec listopada. Właśnie wtedy mamy do czynienia z Black Friday. Święto to jest najważniejszym w handlu. Obchodzi się to święto zawsze w piątek, który przypada bezpośrednio po Dniu Dziękczynienia. Jest to najczęściej ostatni piątek w listopadzie.

Kolejne święto dla wszystkich miłośników zakupów to Cyber Monday. Miłośnicy nowych technologii mają jeszcze więcej powodów do zadowolenia. Szczególnie mamy na myśli wyjątkowy poniedziałek. Jest to już wspomniany Cyber Monday.

Okazje na bardzo tanie zakupy, a także promocje sięgają nawet kilkudziesięciu procent rabatu. Promocje te wcale się nie kończą po tych dwóch dniach. Wszystko trwa o wiele, wiele dłużej. Sporo sklepów zarówno tych większych, a także mniejszych, decyduje się na Black Week. Jest to cały tydzień, który wypełniony jest prawdziwymi promocjami. W co po niektórych przypadkach sam okres wyprzedaży trwa jeszcze dłużej. Spotykamy się ze sklepami, gdzie promocje rozpoczynają się w listopadzie, a trwają nawet do stycznia.

Black week za grosze czas start

Okres, gdy obchodzimy Black Week, jest uzależniony ściśle od daty, kiedy obchodzony jest Czarny Piątek. Jest to najczęściej tydzień ostatni listopada. Czasami sklepy nawet startują z Black Week nieco wcześniej, a więc w piątek poprzedzający Black Friday. Inne sklepy zaczynają Black Week od samego Black Friday. Każdy sklep stacjonarny, jak i internetowy może do tego podchodzić w sposób indywidualny. Warto być ze wszystkim na bieżąco. Każdy z nas ma swoje ulubione sklepy i zależy nam na obniżkach właśnie w nich. Zawsze można coś wyjątkowego “upolować”.