Książki na black week

Z okazji black week, okresu, w którym można wiele rzeczy kupić w promocyjnych, niższych cenach. Najciekawsze propozycje książkowe znajdą Państwo w poniższym artykule!

Książki historyczne:

– Nadchodzi III Wojna Światowa  –  tytuł książki okazał się bardzo proroczy, w związku, z tym, co dzieje się obecnie na Ukrainie. Tytuł, który warto kupić z okazji trwania black week. Jest to zbiór wywiadów, pomiędzy Jackiem Bartosiakiem, a Piotrem Zychowiczem. Dotyczą one wojen na świecie, a także obecnej sytuacji geopolitycznej, jaka panuje na świecie. Idealna książka dla fascynatów historii i polityki!

– Wołyń Zdradzony –  kolejna, warta uwagi książka, autorstwa Piotra Zychowicza, która została wydana przez poznański Dom Wydawniczy Rebis. Był moment w którym książka wywołała wiele kontrowersji za sprawą swojej treści, na rynku. Autor opowiada o wydarzeniach, jakie miały miejsca na granicy polsko – ukraińskiej podczas II Wojny Światowej. Treść jednak pokazuje trochę inną stronę, niż ta, która jest przedstawiana na co dzień w telewizji. Idealny prezent dla wszystkich fanów dobrej lektury i historii. 

Biografie:

– Słońca bez końca. Biografia Kory –  od śmierci byłej wokalistki Maanamu minęły już cztery lata. Książka Beaty Biały to zbiór wywiadów z bliskimi osobami artystki. Dzięki tej lekturze można wiele się dowiedzieć na temat wczesnych lat działalności Kory, jej trudnym dzieciństwie, uwielbieniu dla zwierząt i własnej rodziny. Warta uwagi pozycja, która jak dotąd sprzedaje się jak świeże bułeczki. 

– Rob Halford “Wyznanie” – w tym roku, w czerwcu, na Mystic Festival, odbył się kapitalny koncert legendy heavy metalu – Judas Priest. “Wyznanie” to autobiografia lidera grupy z Birmingham – Roba Halforda. Książka automatycznie stała się absolutną klasyką w światowych autobiografiach, które dotąd zostały wydane. Autor w sposób nietuzinkowy i bezkompromisowy rozprawia się ze swoim życiem, opowiada o początkach Judas Priest i ich drodze do sławy, która trwa po dzisiejsze czasy. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów heavy metalu!